Loading
DOBRA I TRWAŁA…

Integracja

Magiczne słowo „integracja” – dla poprawienia stosunków z najbliższymi, z pracownikami i współpracownikami. Dzięki zintegrowanej grupie, zespół i każdy jego członek może zajść naprawdę daleko na drodze edukacyjnej, zawodowej czy zrealizować plany i marzenia. Dlatego jest to takie ważne! By poznawać się wzajemnie w różnych okolicznościach, spędzać ze sobą czas oraz tworzyć pozytywne relacje z dobrą rozmową, optymalnym rozwiązywaniem konfliktów, by rozwijać się razem! Pałac Umysłu w Witaszycach i jego nietuzinkowe zaplecze to doskonałe miejsce na organizację imprez integracyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie w budowaniu zespołów pozwoli, by Twój/Wasz zespół zacieśniając więzi, był zgrany, energiczny i zmotywowany!

Imprezy integracyjne dla firm koło Jarocina.

Kiedy najlepiej zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników? Zawsze! Czas na organizację imprezy integracyjnej jest dobry w każdej porze roku. Zimą imprezy integracyjne dla firm łączymy z kuligiem, a późną nocą przechodzimy do pałacowych wnętrz, by bawić się w blasku świec przy dobrej muzyce. Latem wykorzystujemy nasz okolicznościowy namiot i pałacowy park. Jesienią – ogniska z pieczonymi kiełbaskami i ziemniakami. A wiosną… Cóż! Można rozbić wszystko! Pałac Umysłu w Witaszycach to dobre miejsce na prawdziwą integrację w Wielkopolsce. Dodatkowo zachęcamy do korzystania z warsztatów, prowadzonych w formie gier i zabaw w parku lub przez specjalistę z budowania zespołu np. w Sali Podróżników w Pałacu. Koszt imprezy uzależniony jest od czasu jej trwania liczby uczestników oraz wyboru opcji dodatkowych. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Piszcie do nas na palac@cztersywiaty.pl

Warsztaty integracyjne dla uczniów klas pierwszych.

Integracja dla uczniów, dla dzieci i młodzieży jest bardzo ważna! Szczególnie w czasach, gdy część życia towarzyskiego przeniosło się do Sieci i telefonów. Warsztaty integracyjne koło Jarocina, organizowane są w Pałacu Umysłu w Witaszycach. Tutaj bowiem dysponujemy stale świetnymi animatorami, którzy chętnie poprowadzą zajęcia integracyjne w połączeniu z łucznictwem, fechtunkiem czy tworzeniem wspólnych map lub konstrukcji LEGO. Dla uczniów oddajemy wnętrza naszego pałacu: Salę Podróżników, salę zieloną czy wnętrza starego dworu. Dodatkowo nie lada popularnością cieszy się taka forma integracji, jak interaktywna zabawa fabularyzowana w parku. Jedni są postaciami, drudzy podążając za wskazówkami i rozwiązując łamigłówki, wreszcie zdobywają skarb! Warsztaty integracyjne są szczególnie polecane dla klas pierwszych, by dzieci i młodzież mogła się poznać, wskazać swoje mocne strony i zacieśnić więzy znajomości.

Ogniska integracyjne z atrakcjami.

Ogniska integracyjne koło Jarocina to nasza specjalność! Polecamy się dla grup dzieci, młodzieży i dorosłych. Ognisko rozpalamy w bliskiej odległości od okolicznościowego namiotu, stąd nawet przy załamaniu pogody, impreza nie kończy się, tylko przenosi w suche, klimatyczne miejsce. Zawsze można również integrować się we wnętrzach pałacu lub starego dworu. Nasi Goście są zadowoleni, szczególnie z wyborowych potraw oraz miłej i uśmiechniętej obsługi. Ognisko często połączone jest ze zwiedzaniem wnętrz starego dworu, czyli kolekcji napoleońskiej i Star Wars – to dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Dorośli zazwyczaj wybierają zabawę do białego rana.

ZALETY

Integracja

  • SALA PODRÓŻNIKÓW
  • PARK
  • SALA BALOWA
  • OGNISKO
  • ŚWIEŻE KWIATY
  • PYSZNA KUCHNIA
  • PARKING
  • WARSZTATY
  • STARY DWÓR

Zapytaj o dostępność wolnych terminów w Pałacu Umysłu Hugona Yorcka


Zadzwoń: 514 534 514