Loading
KOLONIE DLA DZIECI

Kolonie dla dzieci

Pałac Umysłu w Witaszycach – rozwija, integruje i jest doskonałym miejscem na letni wypoczynek. Dlaczego? Dzieci i młodzież, przyjeżdżająca do naszego pałacu z całej Polski, czują się u nas, jak w domu! I to jest największa magia tego miejsca. Przytulne pokoje, mnóstwo miejsca na warsztaty i imprezy, a przede wszystkim uśmiechnięci i zaangażowani wychowawcy sprawiają, że z letniej przygody uczestnicy wywożą nie tylko dobre wspomnienia, ale nowe, ciekawe znajomości i zawiązujące się nici przyjaźni. Dlatego warto zapisać to miejsce na mapie uczniowskich planów.

Od 2890.00 złOD OSOBY
Co wyróżnia nasze kolonie dla dzieci?

Kolonie dla dzieci w Pałacu Umysłu w Witaszycach to przede wszystkim bezpieczeństwo. Pałac jest ogrodzony i monitorowany, a jego infrastruktura od lat przygotowywana jest z myślą o uczestnikach kolonii. Doświadczona kadra dba o podopiecznych oraz swoim zaangażowaniem sprawia, że każdy czuje się swobodnie i komfortowo. Pałacowa kuchnia gotuje smaczne potrawy, które serwowane są w stylizowanych salach. No… Można powiedzieć, że to taki standard. Nie! Nasz pałac staje się prawdziwym domem dla radosnych dzieci i świetnie bawiącej się młodzieży. Zapach, kwiaty i fakt, że na noce jesteśmy tutaj tylko my. Dziesiątki planszówek, ogniska, bale, warsztaty, imprezy wieczorne, nocne eskapady… Jedyne czego szukać na próżno, to nudy!

Kolonie dla dzieci w Pałacu Umysłu? Dla kogo?

Do pałacu na kolonie dla dzieci zapraszamy wszystkich zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem, ale szczególnie tych, którzy uwielbiają bawić się w jakiś temat. Nasze najpopularniejsze programy to Świat Czarodziejów – dla fanów Harry’ego Pottera oraz Świat Rekrutów dla miłośników Gwiezdnych Wojen i innych książek i filmów z gatunku fantastyki. Najmłodsi uczestnicy mają zaledwie 7 lat, najstarsi… Cóż, osiemnaście! Zwyczajnie nie potrafią się z nami rozstać i bardzo często zostają wychowawcami na naszych koloniach. To z pewnością jest świetną opinią na temat naszej wakacyjnej pracy z dzieci i młodzieżą. Ważne, by uczestnicy byli samodzielni, a rodzice – by potrafili wytrzymać bez swoich skarbów 10 nocy. Zajęcia, warsztaty prowadzone są w grupach wiekowych oraz w grupach zabawowych, gdzie dzięki znacznej rozpiętości wieku uczestnicy mnogą się uczyć od siebie nawzajem.

W jaki sposób można kontaktować się z dzieckiem?

Najlepiej na telefon kierownika wypoczynku, którego numer jest udostępniany w informacji transportowej na siedem dni przed rozpoczęciem przygody. Dlaczego? Bo uczestnicy mają zdeponowane telefony u swoich wychowawców lub kierownika i wydawane wyłącznie w czasie ciszy poobiedniej. Zatem telefonów i innych komunikatorów nie ma. Niektórzy rodzice w ogóle nie dają dzieciom telefonów – i to sugerujemy, zwłaszcza jeśli chodzi o uczestników do 14 roku życia. Nasze programy, nasi wychowawcy są nastawieni na gry, zabawy „na żywo” oraz aktywną integrację, prawdziwą rozmowę, co w obecnych czasach wydaje się bardzo potrzebne. Kolonie dla dzieci w Pałacu Umysłu to swoisty detoks od wiecznego zerkania na ekran telefonu i nasłuchiwania, czy ktoś/coś plumknęło, ktoś coś polubił, nie polubił, napisał, skomentował… Dajmy sobie chwilę wytchnienia i zobaczmy, co się dzieje wokół nas tu i teraz.

Wakacje w pałacu – jakie atrakcje?

Atrakcyjne jest mieszkanie w samym pałacu. Można przez jakiś czas poczuć się, jak w bajce. Uczestnicy naszych kolonii otrzymują na zawsze specjalną odzież. W przypadku Świata Czarodziejów jest to czarodziejska peleryna, a w Świecie Rekrutów jasna tunika. Dodatkowo mnóstwo zajęć: tworzenie eliksirów, map, skafandrów i pancerzy. Imprezy wieczorne na świeżym powietrzu, integrujące ogniska z muzyką oraz bale w okrągłej sali w sercu pałacu. Ciekawym elementem jest zwiedzanie naszego Dworu, gdzie na parterze znajduje się muzeum napoleońskie, a w podziemiach ogromna kolekcja Star Wars z figurami w skali 1:1 i kilogramami LEGO, z których dzieci tworzą własne konstrukcje. Kilkuhektarowy park daje szerokie możliwości do rozgrywania fabularnych epizodów, z których słynie organizator kolonii, czyli Hugo Yorck.

Terminy i rezerwacje miejsc na kolonie dla dzieci.

W jakich terminach odbywają się kolonie dla dzieci w Pałacu Umysłu? Całe wakacje! Od końca czerwca do 29 sierpnia, więc każdy znajdzie termin dla siebie. Rezerwacji dokonywać można już pod koniec roku poprzedzającego letnie przygody, gdyż później może okazać się, że miejsc już nie ma we wskazanym terminie czy na interesującym nas programie. Oczywiście koniecznie należy zapoznać się dokładnie z ofertę i regulaminami, by później nie być zaskoczonym. Wszelkie informacje dostępne są na stronie organizatora, a tutaj prezentujemy link, który przeniesie Was na dedykowaną zakładkę naszego pałacu, który w Czterech Światach Hugona Yorcka istnieje już od lat!

ZALETY

Zalety kolonii

  • KLIMAT
  • OGNISKO
  • INTEGRACJA
  • PARK
  • KOLEKCJE
  • OPIEKA
  • 10 NOCLEGÓW
  • WYŻYWIENIE
  • PROGRAM

Zostaniesz przekierowany do strony rezerwacyjnej Organizatora.


Zarezerwuj miejsce!