Loading
KOLONIE DLA FANÓW HARRY’EGO POTTERA

Kolonie dla fanów Harry'ego Pottera

Kolonie Harry Potter w Pałacu Umysłu w Witaszycach? Nie znajdziesz lepszego miejsca, by przenieść się do Świata Czarodziejów i przeżyć wakacyjną przygodę. Pałacowe dormitoria, piękne sale, blask świec i magiczne warsztaty z profesorami Akademii Arcymistrzów Hugona Yorcka. To wszystko, o czym mogą marzyć fani młodego ucznia ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Dodatkowo duży park na gry sportowe i fabularne i pełne skarbów wnętrza starego dworu.

Od 2890.00 złOD OSOBY
Co wyróżnia kolonie dla fanów Hogwartu w Pałacu Umysłu?

Domowa, rodzinna atmosfera sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości, a smaczna kuchnia i przyjazna obsługa dbają, byśmy czuli się, jak u siebie. To podstawa dobrego wypoczynku. Dodatkowo przygoda w Świecie Czarodziejów to warsztaty z zielarstwa, obserwacji gwiazd, tworzenie mini eliksirów czy popisy znajomości literatury J. K. Rowling. Nie zapominamy o zabawach na świeżym powietrzu i sportowych rozgrywkach w quidditcha. Po pierwszej uroczystej kolacji młodzi czarodzieje dowiadują się, jaki dom reprezentować będą podczas wakacyjnej, magicznej przygody oraz otrzymują czarodziejską szatę. Dodatkowo różdżka, herb, zeszyt i koszulka lądują po zakończonym wypoczynku w walizkach i torbach i zabierane są do domów, by mogły czasami przypominać o najfajniejszych chwilach spędzonych w naszym pałacu.

Kolonie Harry Potter w Pałacu Umysłu. Od jakiego wieku?

Od lat do Pałacu Umysłu w Witaszycach przybywają dzieci już od 7 roku życia. Mówi się, że nie powinno być górnej granicy wieku – dorosłym już rodzicom również bardzo podoba się letni wypoczynek w klimacie Świata Czarodziejów w naszym pałacu. Natomiast najstarsi uczestnicy mają lat 18, później chętni mogą starać się o angaż w Akademii Arcymistrzów i pełnić rolę wychowawcy wypoczynku. Co jest ważne? Samodzielność, umiejętność jedzenia, mycia się i zgłaszania jakichkolwiek problemów i wątpliwości swojemu profesorowi, czyli wychowawcy. Poza tym cenimy znajomość książek lub ekranizacji serii o przygodach Harry’ego lub zainteresowanie klimatem fantasy w ogóle – bajki, baśnie i legendy… Jeśli lubisz je słuchać, czytać lub oglądać, koniecznie dołącz do czarodziejskiej przygody w Pałacu Umysłu w Witaszycach.

Kolonie w Wielkopolsce! Czy jest transport z Poznania?

Tak! Kolonie dla fanów Harry’ego w Wielkopolsce, a dokładnie w Pałacu Umysłu w Witaszycach są organizowane dla dzieci i młodzieży z całej Polski, gdyż transport jest nie tylko z Poznania, ale również z Warszawy, Wrocławia, Katowic czy Szczecina oraz ze stolic innych województw. Dokładne informacje, skąd organizujemy transport znajdą Państwo w ofercie lub dzwonić do nas bezpośrednio. Chętnie pomożemy w wyborze terminu oraz miasta transportowego. Nad uczestnikami transportu na kolonie do Wielkopolski czuwają odpowiedzialni wychowawcy, którzy pomagają młodym czarodziejom w integracji i zapoznawaniu się już od pierwszych chwil w pociągu czy autokarze.

Czy uczestnicy kolonii mieszkają w Pałacu?

Tak! I to jest właśnie super, bo można przenieść się w świat fantasy zaraz po przyjeździe na miejsce. Młodzi czarodzieje mają swoje 2-6 osobowe dormitoria na pierwszym i drugim piętrze Pałacu Umysłu. Czasem można trafić na pokój z drewnianym piętrowym łóżkiem i zamieszkać na górze! Parter Pałacu Umysłu to kilka przepięknych sal: dostojna sala zielona, sala podróżników czy sala balowa, w której odbywa się huczny bal czarodzieja na zakończenie przygody. Smaczne posiłki przygotowuje pałacowa kuchnia, a nad całością czuwa Ambasador, czyli kierownik wypoczynku.

Organizator, kadra, terminy i rezerwacje…

Organizatorem jest firma Hugo Yorck, która również zarządza Pałacem Umysłu w Witaszycach. Cztery Światy Hugona Yorcka zostały wyróżnione nominacją do polskiego godła jakości „Teraz Polska”, co świadczy o dobrej organizacji, fachowej opiece nad uczestnikami i zaufaniem rodziców. Kadrę wakacyjnego wypoczynku stanowią doświadczeni kierownicy oraz przyjaźni wychowawcy, których sylwetki prezentujemy tutaj. A oto terminy letnich turnusów w Świecie Czarodziejów:

ZALETY

Zalety kolonii

  • 10 NOCLEGÓW
  • OGNISKO
  • BAL CZARODZIEJA
  • RÓŻDŻKA
  • HERB
  • SZATA
  • EPIZOD FABULARNY
  • WYŻYWIENIE
  • PROGRAM

Zostaniesz przekierowany do strony rezerwacyjnej Organizatora.


Zarezerwuj miejsce!