Loading
KOLONIE DLA FANÓW STAR WARS

Kolonie dla fanów Star Wars

Podziemia Dworu z jedną z największych w Polsce kolekcji Star Wars są miejscem, które uczestnicy kolonii dla fanów Gwiezdnych Wojen odwiedzają niemal codziennie: figury, modele LEGO, maski i kosmiczne statki. Dodatkowo fechtunek, astronawigacja i nocne obserwacje nieba i inne ciekawe zajęcia i imprezy wieczorne czynią z kolonii w Pałacu Umysłu w Witaszycach jedną z chętniej wybieranych form letniego wypoczynku. Dlatego jeśli jesteś fanem nie tylko Gwiezdnych Woje, ale SciFi w ogóle, koniecznie musisz przeżyć przygodę w naszym pałacu.

Od 2890.00 złOD OSOBY
Co wyróżnia nasze kolonie Star Wars?

Wszyscy uczestnicy kolonii w Świecie Rekrutów, czyli Goście naszego pałacu, otrzymują specjalną, szytą na miarę odzież, dodatkowo haftowany herb oraz pamiętnik podróżnika w formie zeszytu i oczywiście piękny certyfikat udziału w przygodzie. Ale to nie wszystko! Rekruci biorą udział w zajęciach i imprezach, nawiązujących do uniwersum Lucasa, np. maskowanie taktyczne i bezpośrednie, fechtunek, medytacja, skafandry i pancerze czy quiz wiedzy o Star Wars i innych książkach i filmach fantastycznych. Super jest to, że dzieci i młodzież mieszkają w pałacu w warsztaty odbywają się w pałacowych salach. Mnóstwo zabaw i sportu na świeżym powietrzu, w końcu Rekruci i Rycerze powinni mieć dobrą kondycję – właśnie do tych aktywności wykorzystujemy kilkuhektarowy park! Cały kompleks jest ogrodzony, a nad bezpieczeństwem uczestników czuwa doświadczone oko kierownika i zaangażowani wychowawcy – nasi Mistrzowie.

Kolonie dla fanów fantastyki. Od jakiego wieku?

Na kolonie dla fanów Gwiezdnych Wojen zapraszamy już od 10 roku życia. Wiadomo – dzieci muszą być samodzielne, tzw. potrafią najadać się w odpowiednim czasie, by nie chodzić głodnym, dbać o higienę i przede wszystkim o wszystkich niedogodnościach, wątpliwościach i ewentualnych problemach zgłaszać swojemu wychowawcy lub kierownikowi wypoczynku. Oczywiście wszyscy uczestnicy w pierwszym dniu kolonii dowiadują się, gdzie opiekunowie mieszkają i jakie obowiązują zasady bezpieczeństwa. Najstarsi nasi rekruci, już niemal mistrzowie, mają lat 18. Wiek absolutnie nie przeszkadza, by zabawa była przednia i przygoda niezapomniana.

Gdzie mieszkają uczestnicy kolonii dla fanów Gwiezdnych Wojen?

Dzieci i młodzież przybywająca do Świata Rekrutów, czyli na kolonie dla fanów Star Wars mieszkają w Pałacu Umysłu w Witaszycach w pokojach 2-6 osobowych. Wszystkie pokoje znajdują się w głównym budynku pałacu na piętrze I lub II. Niektóre pokoje wyposażone są w łóżka piętrowe, natomiast wszystkie mają własne łazienki. Warsztaty i imprezy odbywają się w stylizowanych salach – jednym z finałowych wieczorów jest Wielki Bal Rekruta w sali balowej. Dodatkowo do dyspozycji uczestników pozostają sale i podziemia w Starym Dworze, znajdującym się w ogrodzonym kompleksie parkowo-pałacowym. Aktywne zajęcia sportowe prowadzone są na terenie kilkuhektarowego parku. Tam też wieczorami urządzamy ogniska! Obserwacje gwiazd? A to już na zachodnim tarasie pałacu. Coś pięknego.

Całe wakacje z Gwiezdnymi Wojnami!?

Tak! Zapraszamy od pierwszych dni wakacji, czyli od końcówki czerwca, niemal aż do pierwszego dzwonka nowego roku szkolnego, bo ostatnia przygoda kończy się 29 sierpnia. Z pewnością zatem znajdziesz pasujący dla siebie termin, by wybrać się na letnią przygodę z Gwiezdnymi Wojnami i znajomymi kochającymi SciFi. Dodatkowo proponujemy transport niemal ze wszystkich zakątków naszego kraju, np. z Warszawy, Szczecina, Wrocławia, Katowic czy Rzeszowa. Organizatorem kolonii jest firma Hugo Yorck, która również zarządza Pałacem Umysłu w Witaszycach. A oto dokładne terminy (uwaga! Klikając w nie, przeniesiesz się do Czterech Światów Hugona Yorcka, nie stresuj się, tak ma być 😊):

ZALETY

Zalety kolonii

  • KLIMAT
  • OGNISKO
  • FECHTUNEK
  • LEGO
  • HERB
  • TUNIKA
  • 10 NOCLEGÓW
  • WYŻYWIENIE
  • PROGRAM

Zostaniesz przekierowany do strony rezerwacyjnej Organizatora.


Zarezerwuj miejsce!