Loading
KOLONIE, OBOZY DLA MŁODZIEŻY

Kolonie, obozy dla młodzieży

Indywidualne podejście – to nasza mocna strona w koloniach dla młodzieży w Pałacu Umysły. Obozy dla młodzieży niekoniecznie odbywać się muszą pod namiotami. Atmosfera w pałacu jest również inspirująca i niepowtarzalna. Specjalne pomieszczenia, gdzie starsi uczestnicy mogą posiedzieć dłużej, pograć, pogadać, pośmiać się. Angażujące warsztaty i imprezy czy wreszcie nasz konik, czyli fabularyzowane wieczory, pełne artefaktów, strojów i bohaterów, w których wcielają się nasi uczestnicy. Prawdziwa gratka dla lubiących aktywny wypoczynek w ekipie znajomych i przyjaciół.

Od 2890.00 złOD OSOBY
Co wyróżnia nasze kolonie/obozy dla młodzieży?

Kolonie dla młodzież brzmią śmiesznie? Być może, ale w Pałacu Umysłu w Witaszycach bawią się świetnie i dzieci, i młodzież, i nawet dorośli. Dlaczego? Bo nasze imprezy kroimy na miarę wieku uczestników. Mieszkanie i spanie w pałacu robi wrażenie zawsze – przytulne pokoje, stylizowane sale, pyszna kuchnia pałacowa. Ale do tego dziesiątki planszówek, stare wnętrza, piękny park, tajemnicze zakamarki i mnóstwo zagadek do rozwiązania. Zabawy i pląsy przy ognisku, gry terenowe, maskowanie taktyczne, LaserTag, strzelanie z łuku, bale i przebieranki. Słowem: wszystko, by przygoda była niezapomniana i przede wszystkim z najlepszą ekipą. Dlatego obozy w pałacu są chętnie wybierane przez młodzież nawet ostatnich roczników szkół średnich. Zresztą specjalnie dla nich organizujemy turnus jeszcze przed wakacjami, a już po maturze!

Temat: Świat Czarodziejów

Obozy dla młodzieży w klimacie Harry’ego Pottera? Może to ostatnia szansa na przeniesienie się do Świata Czarodziejów, magicznej atmosfery pełnej strojów, gadżetów, artefaktów i przygody w Hrabstwie Dwugłowego Smoka, bo tak właśnie nazywa się miejsce, w którym wznosi się Pałac Umysłu. Kolacje w blasku świec, nocne obserwacje gwiazd i potajemne wycieczki do tajemniczego parku w poszukiwaniu pradawnego skarbu. By zabawa była przednia, każdy uczestnik otrzymuje czarodziejską pelerynę, różdżkę, herb i „Pamiętnik Podróżnika”, w formie zeszytu, by móc czynić zapiski z warsztatów i imprez. A do tego rywalizacja o puchar hrabstwa. Weź się w garść i wesprzyj dom swoją mądrością i niezwykłymi umiejętnościami!

Temat: Świat Rekrutów

Kapitan zezwala na wejście na mostek kosmicznego statku. A może to Wy chcielibyście się wcielić w rolę kapitana, skoro Wasza wiedza i umiejętności są już na takim zaawansowanym poziomie? Świat Rekrutów to program dla fanów Star Wars i innych filmów i książek z gatunku fantastyki. Uczestnicy otrzymują stylowe tuniki oraz mają szansę na nauczenie się fechtowania mieczem oraz kreowania niezwykłych budowli z kilogramów LEGO. A na te klocki nigdy nie jesteśmy za starzy! Dodatkowo zawsze można czmychnąć w podziemia Dworu, do jednej z największych kolekcji Star Wars. Ciekawe, co jest jeszcze tam do odkrycia? Wieczorami ognisko, warsztaty z astronawigacji oraz Wielki Bal w okrągłej sali w sercu Pałacu Umysłu. Aktywności sportowe? Tak, w kilkuhektarowym parku w ramach terenowej gry strategicznej, ale nie tylko… Są jeszcze turnieje, zawody i gry zespołowe. A może uczynią Cię senatorem?

Jak zarezerwować?

Panele rezerwacji letniej przygody dla młodzieży w Pałacu Umysłu otwieramy już w październiku roku poprzedzającego termin turnusu. Dlatego ważne, by trzymać rękę na pulsie i nie dać się wyprzedzić w rezerwacji, bo później pałac może już nie pomieścić całej ekipy. Rezerwacji dokonuje się na stronie organizatora, czyli firmy Hugo Yorck, która również zarządza Pałacem Umysłu przez cały rok. Stąd nasz pałac jest przygotowany solidnie do realizacji obozów. Oto link do dedykowanej podstrony naszego pałacu. Wybierz termin i program, a my powitamy Cię z radością w naszych progach!

ZALETY

Zalety kolonii

  • KLIMAT
  • OGNISKO
  • IMPREZY NOCNE
  • PARK
  • KOLEKCJE
  • PLANSZÓWKI
  • 10 NOCLEGÓW
  • WYŻYWIENIE
  • PROGRAM

Zostaniesz przekierowany do strony rezerwacyjnej Organizatora.


Zarezerwuj miejsce!