Loading
KOLONIE SPORTOWE

Kolonie sportowe

Kolonie sportowe w pałacu? Tak! Sport to nie tylko dyscypliny sportowe, to przede wszystkim ruch, ćwiczenia ogólnorozwojowe, na szybkość, gibkość, wytrzymałość. I takich właśnie zajęć, prowadzonych pod czujnym okiem wychowawców, prowadzimy w Pałacu Umysłu bardzo dużo. Bo myśli się o wiele lepiej, gdy umysł jest rześki, świeży i zrelaksowany. A taki efekt uzyskuje się poprzez systematyczne aktywności na świeżym powietrzu. Dlatego nasze kolonie sportowe wybierane są chętnie przez tych, którzy nie mają swojej ulubionej dyscypliny oraz przez aktywnych sportowców, chcących poza swoim obozem sportowym, przeżyć jeszcze jedną, letnią, aktywną przygodę.

Od 2890.00 złOD OSOBY
Co wyróżnia nasze kolonie sportowe?

Kolonie sportowe w Pałacu Umysłu to przede wszystkim dobra zabawa. W kilkuhektarowym parku odbywają się nie tylko zajęcia sportowe, ale również turnieje, zawody i specjalna gra strategiczno-terenowa, która ćwiczy i szybkość, i sprawność oraz sztukę obserwacji przeciwnika i dobór odpowiedniej taktyki rozgrywki. Do tego mnóstwo sprzętu: piłki, krokiet, trampoliny, tory przeszkód. A także tańce, sztuki walki i elementy samoobrony. Nasze kolonie są wszechstronne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Poranne przebieżki czy wieczorne imprezy przy ognisku. Hitem każdego sezonu jest nauka fechtowania mieczem, przy wykorzystaniu bezpiecznych mieczy piankowych. Oczywiście aktywności sportowe na świeżym powietrzu przeplatane są ciekawymi zajęciami w stylizowanych salach w pałacu, w czasie których odkrywamy tajniki mapy nieba czy myślimy koncepcyjnie, budując wehikuły, budowle i całe miasta z kilogramów LEGO.

Kolonie sportowe w fantastycznym klimacie.

Fantastyczny klimat kolonii sportowych w naszym pałacu tworzy zabawa w bohaterów z Gwiezdnych Wojen i innych znanych filmów z gatunku SciFi i fantasy. To właśnie sprawia, że dzieci i młodzież chętnie przystępują do ruchowych zabaw i imprez. Rywalizacja pomiędzy grupami oddziałuje motywująco na uczestników aktywnego wypoczynku. A do tego każdy otrzymuje specjalną tunikę i herb swojej grupy. Przytulne pokoje, dobra kuchnia i domowa, rodzinna atmosfera pomagają w regeneracji sił na następny dzień, pełen wyzwań i wrażeń, bo nudy na pewno u nas nie znajdziesz. Zawsze można wybrać się do parku, by w ostateczności stoczyć boje w dziesiątki gier planszowych i szachów.

Terminy i rezerwacje.

Kolonie sportowe odbywają się już od końca czerwca aż do 29 sierpnia, dlatego z pewnością każdy znajdzie termin, który mu odpowiada. Ważne, by wybrać Świat Rekrutów, bowiem to ten właśnie program obfituje w najwięcej zajęć sportowych. Dla mnie zaangażowanych ruchowo proponujemy Świat Czarodziejów z quidditchem na czele. Jak zarezerwować miejsce? Poniżej prezentujemy link do organizatora naszych kolonii sportowych, czyli firmy Hugo Yorck. Tam znajdziesz wszelkie niezbędne informacje, szczegółową ofertę oraz panel rezerwacji. Na stronie prezentowana jest również kadra, która od lat przybywa do Pałacu Umysłu, by planować i realizować zajęcia, warsztaty i imprezy. A proszę nam wierzyć, robią to z pasją i uśmiechem.

ZALETY

Zalety kolonii

  • KLIMAT
  • OGNISKO
  • TURNIEJE
  • PARK
  • SPRZĘT SPORTOWY
  • TRAMPOLINY
  • 10 NOCLEGÓW
  • WYŻYWIENIE
  • PROGRAM

Zostaniesz przekierowany do strony rezerwacyjnej Organizatora.


Zarezerwuj miejsce!