Loading
DOSTOJNE...

Uroczystości Rodzinne

Zaproś rodzinę do pałacu koło Jarocina. Neobarokowy pałac to doskonałe miejsce na organizację uroczystości rodzinnych. Stylizowane sale, każda z odrębnym wejściem, rozległy park z trampolinami dla dzieci, dobra kuchnia i miła, pomocna obsługa. To wszystko sprawi, że z pewnością Twoi Goście będą zadowoleni, a Ty bez zmartwień będziesz mogła / będziesz mógł cieszyć się tym szczególnym dniem. Chrzty, urodziny, komunie, wesela, rocznice… Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, bo wiemy, że musi być ono wyjątkowe. Stąd dobieramy dekoracje, menu oraz pomagamy w ułożeniu harmonogramu. A co najważniejsze – mimo, że to pałac – staramy się, by każdy czuł się swobodnie, jak w domu.

Od najmłodszych lat – chrzciny w pałacu koło Jarocina!

Chrzciny to wyjątkowe wydarzenie w rodzinie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że oczywiście dziecko jest w tym dniu najważniejsze, ale dbamy również o mamę i tatę. Dlatego u nas zawsze rodzice mają do dyspozycji pokój, w którym mogą spokojnie zająć się swoim małym skarbem. A to w wielu miejscach bywa problematyczne. Goście zapraszani są do jednej z pałacowych sal, by świętować i cieszyć się z miłego spotkania. Reprezentacyjne sale znajdują się na parterze, a podjechać można pod sam pałac, co jest bardzo wygodne. Również rodzina nie musi szukać miejsca do parkowania, gdyż każdy może skorzystać z naszego bezpłatnego parkingu. A w pałacu? Dbamy o każdy detal – dekorację, kwiaty, odpowiednie menu. Wszystko uzgadniamy albo na miejscu, albo poprzez Internet, by nie fatygować młodych rodziców. Koszt uzależniony jest od wyboru menu, liczby Gości i czasu trwania wydarzenia, dlatego ustalany jest indywidualnie.

Uroczystość I Komunii Świętej w pałacu.

Późna wiosna to czas uroczystych komunii. Nasz park jest już zielony i kwitnący, a w ciepłe dni zachęca do spacerów i rozmów w alejkach i ścieżkach, pośród starych drzew. Wiemy, że to bardzo ważne, by Goście mogli choć na chwile wstać od stołu i się zrelaksować, porozmawiać… Bo kiedy ostatnio widzieliśmy się w takim gronie? Dbamy szczególnie o to, by pierwszokomunijne dziecko było szczęśliwe. Dla niego przygotowujemy specjalne miejsce i dekorację. Jeśli chcesz zorganizować piękną uroczystość, jaką jest komunia koło Jarocina lub komunia blisko Pleszewa, koniecznie odwiedź nasz pałac i wybierz dobrą lokalizację. Koszt uzależniony jest od wyboru menu, liczby Gości i czasu trwania wydarzenia, dlatego ustalany jest indywidualnie.

Rocznica ślubu! Zatańczmy jeszcze raz…

Ślub i wesele to piękne chwile! Warto nie tylko je wspominać, ale przeżyć je raz jeszcze. Może w odrobinę mniejszym gronie, ale z petardą! Tak młodo już się nie spotkamy, słyszy się często na różnych imprezach. Dlatego koniecznie rozważ organizację rocznicy ślubu koło Jarocina w Pałacu Umysłu podwójnie. Przyjedź, zobacz stylizowane sale i miejsce do tańców. Pozwól cieszyć się tą chwilą, a nam zostaw sprawy organizacyjne. Chętnie udekorujemy salę, ustawimy winietki i zaproponujemy harmonogram i menu tej uroczystości. Na życzenie możemy udostępnić nasz zielony gabinet, w którym młoda para będzie mogła chwilę wypocząć, by z radością i uśmiechem powrócić do swoich gości tuż przed północą. A gdy gong wybije dwunasty raz… Cóż, możemy udamy się z pochodniami do parku, by odnaleźć zaginiony wianek.

Osiemnastka w Pałacu Umysłu!

Niech wejście w dorosłość będzie z przytupem! Zaproś rodzinę, przyjaciół i znajomych do pałacu. Osiemnastka koło Jarocina w Pałacu Umysłu to opcja naprawdę warta rozważenia. Dlaczego? Doskonała atmosfera, pyszne jedzenie, parking, park, animacje, stroje… W jednej sali zasiada rodzina, w drugiej przyjaciele i znajomi, a wszyscy razem bawią się do rana w okrągłej sali balowej z wyjściem na taras. Może warto z pochodniami udać się do parku, by wśród starych drzew odnaleźć amulet szczęścia lub zejść do podziemi starego dworu, by posłuchać wróżby przygotowanej przez senatora z odległej galaktyki? Nastrojowe dekoracje, świeże kwiaty, magiczny zapach, światła i dobra muzyka sprawią, że ten wieczór z pewnością zostanie zapamiętany! Zawitaj do pałacu, zobacz sam i dowiedz się więcej.

ZALETY

Uroczystości Rodzinne

  • PIĘKNE SALE
  • BEZPŁATNY PARKING
  • PARK
  • ŚWIEŻE KWIATY
  • DEKORACJE
  • ZAPACH
  • DOBRA KUCHNIA
  • MIŁA OBSŁUGA
  • JAK W DOMU

Zapytaj o dostępność wolnych terminów w Pałacu Umysłu Hugona Yorcka


Zadzwoń: 514 534 514