Loading
URODZINY W KLIMACIE HARRY’EGO POTTERA

Urodziny w klimacie HP

Kolejne lub okrągłe… Świętuj urodziny w Pałacu Umysłu w Witaszycach. Daj porwać się magicznej przygodzie i zaproś rodzinę, znajomych i przyjaciół na urodziny w klimacie Harry’ego Pottera. Czarodziejskie popołudnie i klimatyczny wieczór w blasku świec w jednej ze stylizowanych sal naszego pałacu olśnią Twoich Gości i pozwolą na zachowanie najlepszych, radosnych wspomnień z tego wydarzenia. Specjalnie przygotowane menu oraz animacje, warsztaty, zabawy i gry… By atmosfera była, jak z Hogwartu, można wypożyczyć szaty i kostiumy dla uczestników tej niezwykłej uroczystości.

Urodziny Harry Potter w Pałacu Umysłu? Tak! Czarodziejskie…

Oto pomysł na urodziny w pałacu koło Jarocina! Urodziny w klimacie Harry’ego Pottera. Dlaczego to właśnie u nas warto zorganizować takie wydarzenie? Ponieważ klimatyczny pałac przy krajowej 11 od lat przyjmuje Gości z całej Polski na imprezy właśnie do Świata Czarodziejów! Stąd pełno w nim kostiumów, rekwizytów i magicznych artefaktów oraz profesorów – animatorów, którzy z uśmiechem i zaangażowaniem rozkręcą każdą imprezę. Kolacja przy świecach, tort, zaskakujące przekąski, fasolki wszystkich smaków i… Stroje! Każdy uczestnik może wypożyczyć szatę, zgodnie ze swoim wzrostem. Przy większej liczbie Gości udostępniamy również salę okrągłą, w której na balu czarodzieja zabawy i tańce mogą trwać do białego rana.

Czy można zorganizować urodziny w klimacie innym niż czarodziejskim?

Tak! Urodziny w czarodziejskim klimacie to przykład wydarzenia, któremu nadajemy swoistą atmosferę zabawy. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować urodziny, jak w Śródziemiu czy w uniwersum Star Wars. Dodatkową atrakcją jest ognisko, fechtunek czy kreowanie własnych mini eliksirów. W garderobie pałacu znajdują się stroje zwiadowców i tropicieli, a nawet Rycerzy Jedi czy innych bohaterów książek i filmów fantasy i SciFi. Odpowiednio stylizujemy sale oraz dobieramy zestaw menu, by Goście byli zachwyceni i zabawa była jak najlepsza. Zawsze można przejść nocą po parku z pochodniami, by znaleźć ten następny szczęśliwy rok naszego jubilata lub zejść do podziemi dworu, by w atmosferze Star Wars pomóc szczęściu, bo kolejny rok był atrakcyjny i pomyślny.

Kiedy rezerwować salę na urodziny?

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale na organizację urodzin w klimacie fantasy. Jedną z nich jest sala zielona, drugą sala różowa, zwana również salą podróżników. Każda z nich ma odrębne wejście z holu. Przy większej liczbie Gości zabawy i tańce mogą odbywać się w sali balowej – sercu naszego pałacu. Sale najlepiej rezerwować z wyprzedzeniem, gdyż dni weekendowych nie jest w kalendarzu zbyt wiele. O wiele łatwiej jest zarezerwować salę w tygodniu – urodziny dla najmłodszych mogą rozpocząć się już wczesnym obiadem. Rezerwując pałac na urodziny warto pamiętać, że Goście z daleka mogą u nas przenocować, by na spokojnie w dniu następnym wrócić do siebie. Oczywiście po pysznym śniadaniu.

Jaki jest koszt organizacji urodzin w klimacie fantasy?

Organizacja imprez tematycznych to nasza specjalność, dlatego przykładamy wagę do najdrobniejszych elementów. Koszt urodzin uzależniony jest od Pastwa wymagań, oczekiwań, liczby Gości, menu i oczywiście planowanego czasu trwania wydarzenia. Warto mieć na uwadze, że staramy się, by nie było to odfajkowanie kolejnych urodzin, ale sprawienie, by czas spędzony w pałacu w tym szczególnym dniu był radośnie wspominany aż do pojawienia się kolejnej świecy na torcie. Dlatego kosztorys przygotowujemy indywidualnie, w oparciu o wypełnienie krótkiej ankiety, którą przesyłamy na Państwa adres mailowy po wstępnym, niezobowiązującym zgłoszeniu.

ZALETY

Zalety urodzin

  • MUZYKA
  • DEKORACJE
  • BAL CZARODZIEJA
  • STYLIZACJA
  • ANIMACJE
  • SZATY
  • MAGICZNE MENU
  • KOSTIUMY
  • DYPLOM

Zapytaj o dostępność wolnych terminów w Pałacu Umysłu Hugona Yorcka


Zadzwoń: 514 534 514