Loading
RADOSNE I UROCZYSTE…

WESELE W PAŁACU

Gdzie zorganizować wesele koło Jarocina, by zostało najlepiej zapamiętane przez Parę Młodą, rodzinę, przyjaciół i znajomych? Pałac Umysłu w Witaszycach to idealne miejsce nie tylko na organizację wesela w Wielkopolsce. Chętnie pomożemy Wam w dopracowaniu ważnych szczegółów tego ważnego wydarzenia. Młode Pary mają mnóstwo obowiązków na głowie, dlatego my spieszymy z pomocą w organizacji: ułożenie harmonogramu uroczystości, dekoracje, kwiaty, winietki, miejsce na prezenty, a nawet zielony gabinet i czerwony dywan… Z nami będziecie mieć więcej czasu na prawdziwą radość, zabawę i spędzanie czasu wspólnie z Gośćmi.

Co wyróżnia wesele w Pałacu Umysłu w Witaszycach?

Sala weselna w Wielkopolsce, a może restauracja z miejscem do tańców? To jedne z pierwszych pytań podczas planowania uroczystości ślubu oraz wesela. Pałac Umysłu w Witaszycach oddaje Młodej Parze salę balową, w której Goście mogą bawić się do rana. Tuż za wielkimi, otwartymi drzwiami znajduje się sala zielona, gdzie piękne udekorowane stoły uginają się pod ciężarem pysznego jedzenia, prosto z pałacowej kuchni. Jeśli liczba Gości przewyższa 50 osób, uruchamiamy kolejną salę – Salę Podróżników. Dodatkowo hol, toalety, sala restauracyjna… Wszystko to mieści się na parterze naszego pałacu. Goście mogą korzystać z przepięknego parku, a dzieci z trampolin i mini sali zabaw, pełnej zabawek i kilogramów LEGO. A zaraz na pierwszym piętrze mieści się zielony gabinet. To tam Młoda Para może przebrać się czy złożyć prezenty i kwiaty.

Wesele w Wielkopolsce? W Pałacu!

Pałac Umysłu w Witaszycach do doskonały wybór na wesele koło Pleszewa nie tylko dzięki elastyczności miejsca, wyboru sal, parkingu… Przepiękny park, stary Dwór oraz miła, kompetentna obsługa tworzą niezwykłą atmosferę tego miejsca. Z jednej strony bardzo rodzinną, z drugiej z niezapomnianą pompą. Dobra droga dojazdowa, krajowa 11 oraz możliwość przenocowania Gości czyni z naszego pałacu dobrą lokalizację na organizację niepowtarzalnej uroczystości.

Wesele w Pałacu Umysłu w Witaszycach – koszt, menu, rezerwacja.

Zapraszamy do nas! Zapraszamy Młode Pary do obejrzenia naszego pałacu, sal, przestrzeni, możliwości. Na pierwszym spotkaniu ustalamy wstępne menu – które uzależnione jest od godziny rozpoczęcia i zakończenia uroczystości. Wybieramy też wspólnie różne opcje związane z dekoracją sal, muzyką oraz elementami związanymi z owocami, ciastem, napojami. Następnie spisywana jest umowa, która stanowi gwarancję dla Młodej Pary, że wszystko zostanie zrealizowane zgodnie z planem. Koszt uzależniony jest od czasu trwania uroczystości, liczby Gości oraz wyboru opcji dodatkowych. Niemniej dla ułatwienia podajemy koszt wyjściowy, a jest to około 360,00 zł od osoby dorosłej. Przykładowe menu wysyłamy na Państwa życzenie, skierowane na adres mailowy palac@czteryswiaty.pl

ZALETY

Wesele w Pałacu

  • ZIELONY GABINET
  • PARK
  • SALA BALOWA
  • DEKORACJE
  • ŚWIEŻE KWIATY
  • PYSZNA KUCHNIA
  • PARKING
  • POKOJE
  • ŚLUB W PLENERZE

Zapytaj o dostępność wolnych terminów w Pałacu Umysłu Hugona Yorcka


Zadzwoń: 514 534 514